swiftkey

Pisanie na smartfonowej klawiaturze wymaga wiele cierpliwości bądź też wprawy. Korzystać możemy z rozmaitych aplikacji, które nam w tym dziele pomogą. Ten wpis zostanie poświęcony jednej z najpopularniejszych klawiatur, jakie znajdziecie w Sklepie Play. SwiftKey!

 

Pojawiła się nowa aktualizacja aplikacji SwiftKey w wersji beta. Dodaje ona funkcję pod nazwą Clipboard. Postanowiłem ją przetestować i sprawdzić na sobie, z czym to się je. Krótko mówiąc – jestem pod wrażeniem. Clipboard pozwala na zachowanie w pamięci do jednej godziny bądź też stałym dodaniu treści typu długie adresy stron internetowych, adresy e-mail czy po prostu często używane przez nas zwroty. Zamiast wpisywać je za każdym razem, wystarczy przejść do naszej „bazy danych”.

 

Wszystko z poziomu klawiatury. Wybieramy  Clipboard, a następnie dodajemy do wiadomości interesujący nas tekst. Całość operacji zamyka się nawet w dwóch kliknięciach – to zdecydowanie mniej niż wpisywanie życiowej sentencji znak po znaku bądź błądzenie między klawiaturą QWERTY a numeryczną. Jeśli jesteście zainteresowani sprawdzeniem tej funkcji, kliknijcie tutaj.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.