[Pobierz] Kalendarz Google zaktualizowany. Teraz wie kiedy masz wolny czas

Aplikacje

kalendarz google 5.7 sklep play do pobrania aktualizacja pobierz

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Życie zgodnie z ustalonym przez siebie harmonogramem ma swoje wady i zalety, ale ewidentnie to ta druga szala wygrywa. Tym samym przeróżne aplikacje kalendarzy cieszą się dużym zainteresowaniem, a propozycja od Google właśnie została zaktualizowana i teraz planowanie staje się łatwiejsze.

 

Amerykanie całkiem niedawno wprowadzili możliwość planowania zajęć zgodnie z wydarzeniami zaplanowanymi przez wiele osób tak, aby wszyscy w danym okresie nie byli zajęci. Teraz ten kalendarz staje się jeszcze bardziej inteligentny za sprawą dodania funkcji, która sama znajdzie w naszym terminarzu wolny czas. Wydaje się to proste, ale w przypadku napiętych harmonogramów otrzymujemy wprost informacje kiedy chociażby możemy się z kimś spotkać lub chociażby zrobić coś, co od dawna planujemy.

 

Kalendarz Google w wersji 5.7 już powinien być dostępny w sklepie Play, ale jeśli jeszcze w Waszym wypadku się nie pojawił to nie musicie czekać i już dzisiaj pobierzcie aktualizację wprost z APK Mirror: Klik!

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x