kalendarz google 5.7 sklep play do pobrania aktualizacja pobierz

 

Życie zgodnie z ustalonym przez siebie harmonogramem ma swoje wady i zalety, ale ewidentnie to ta druga szala wygrywa. Tym samym przeróżne aplikacje kalendarzy cieszą się dużym zainteresowaniem, a propozycja od Google właśnie została zaktualizowana i teraz planowanie staje się łatwiejsze.

 

Amerykanie całkiem niedawno wprowadzili możliwość planowania zajęć zgodnie z wydarzeniami zaplanowanymi przez wiele osób tak, aby wszyscy w danym okresie nie byli zajęci. Teraz ten kalendarz staje się jeszcze bardziej inteligentny za sprawą dodania funkcji, która sama znajdzie w naszym terminarzu wolny czas. Wydaje się to proste, ale w przypadku napiętych harmonogramów otrzymujemy wprost informacje kiedy chociażby możemy się z kimś spotkać lub chociażby zrobić coś, co od dawna planujemy.

 

Kalendarz Google w wersji 5.7 już powinien być dostępny w sklepie Play, ale jeśli jeszcze w Waszym wypadku się nie pojawił to nie musicie czekać i już dzisiaj pobierzcie aktualizację wprost z APK Mirror: Klik!

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.