LG rozszerza portfolio serii X – model X mach i X max z kilkoma niespodziankami

Newsy

lg x power styke mach max

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Portfolio LG jest nieco szalone. Jednak firma w końcu zaczyna układać poszczególne modele tak, aby ich nazwy mówiły wprost o pozycji w portfolio. Tak oto mamy flagową serię G, ale coraz prężniej rozwija się seria X, do której dołączają kolejne propozycje z niższej półki.

 

Dzisiaj Koreańczycy oficjalnie przedstawili aż cztery nowe smartfony, ale dwa z nich już znamy: X Power i X Style, o których mogliście przeczytać w następującym wpisie: Klik! Dzisiaj dołączają do nich X mach i X max, o których wiemy naprawdę niewiele. Jednak pierwszy z nich ma szczycić się 5,5-calowym wyświetlaczem QuadHD oraz zdjęciami z rozmiarem poszczególnych pikseli identycznym, co w przypadku chociażby Nexusa 6P (1.55μm). Z kolei zegar 6-rdzeniowego procesora ma być taktowany częstotliwością 1,8 GHz. Do tego dochodzi 3 GB RAM i akumulator o pojemności 3000 mAh, a także czytnik linii papilarnych. Tyle wiemy na temat tego smartfonu, a co z X max? LG nie powiedziało kompletnie nic na temat tego modelu toteż jedynie możemy spodziewać się, że będzie miał większy wyświetlacz.

 

Czy X mach robi wrażenie? Wygląda ciekawie, ale decydująca będzie cena i oczywiście akcja marketingowa, gdyż w Polsce tak naprawdę nie istnieje ta seria.

 

 

źródło: GSMArena.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x