lg x power styke mach max

 

Portfolio LG jest nieco szalone. Jednak firma w końcu zaczyna układać poszczególne modele tak, aby ich nazwy mówiły wprost o pozycji w portfolio. Tak oto mamy flagową serię G, ale coraz prężniej rozwija się seria X, do której dołączają kolejne propozycje z niższej półki.

 

Dzisiaj Koreańczycy oficjalnie przedstawili aż cztery nowe smartfony, ale dwa z nich już znamy: X Power i X Style, o których mogliście przeczytać w następującym wpisie: Klik! Dzisiaj dołączają do nich X mach i X max, o których wiemy naprawdę niewiele. Jednak pierwszy z nich ma szczycić się 5,5-calowym wyświetlaczem QuadHD oraz zdjęciami z rozmiarem poszczególnych pikseli identycznym, co w przypadku chociażby Nexusa 6P (1.55μm). Z kolei zegar 6-rdzeniowego procesora ma być taktowany częstotliwością 1,8 GHz. Do tego dochodzi 3 GB RAM i akumulator o pojemności 3000 mAh, a także czytnik linii papilarnych. Tyle wiemy na temat tego smartfonu, a co z X max? LG nie powiedziało kompletnie nic na temat tego modelu toteż jedynie możemy spodziewać się, że będzie miał większy wyświetlacz.

 

Czy X mach robi wrażenie? Wygląda ciekawie, ale decydująca będzie cena i oczywiście akcja marketingowa, gdyż w Polsce tak naprawdę nie istnieje ta seria.

 

 

źródło: GSMArena.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.