W końcu. Asus Zenfone 2 dostaje aktualizacje do Androida Marshmallow

Newsy

asus marshmallow

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Mamy dobrą wiadomość dla posiadaczy smartfonów Asus Zenfone 2. Po wielu miesiącach oczekiwań, Asus finalnie udostępnia aktualizację do Androida marshmallow. Niestety nie wszystkie warianty Zenfone 2 otrzymają aktualizację – najnowszy Android trafi na modele Zenfone 2 ZE551ML i ZE550ML.
 

Aktualizacja OTA (Over The Air) waży 1,1 GB i jest już dostępna na wspomnianych wyżej urządzeniach. Jeśli nie widzicie powiadomienia na swoich smartfonach, aktualizacje możecie zainstalować ręcznie. Dokładna instrukcja jest dostępna TUTAJ.
 

Tajwańczycy informują, że aktualizacja przyniesie sporo świeżości. Użytkownicy powinni być także zadowoleni z faktu, że Asus zrezygnował z kilku preinstalowanych aplikacji, które potrafiły bardzo irytować. Naprawionych zostało też wiele błędów, a samo urządzenie ma teraz działać znacznie szybciej.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x