[Film] Cyanogen OS 13.1 wprowadza interesującą nowość: MOD, czyli zalety innych aplikacji wbudowane w systemie

Aplikacje

cyanogen os 13.1 oneplus one mod

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Cyanogen OS to system bazujący oczywiście na Androidzie, ale nie jest to modyfikacja, którą może każdy zainstalować. To oprogramowanie najlepiej można porównać do MIUI, a więc kolejnej dużej odskoczni od tradycyjnego „Robocika”. Teraz Cyanogen Inc. wydaje aktualizację oznaczoną numerem 13.1, a razem z nią „MOD”.

 

Oczywiście ten system znajdziecie chociażby na OnePlus One, ZUK Z1 czy też smartfonach od YU. Najnowsza aktualizacja wciąż bazuje na Androidzie Marshmallow i poprawia kilka błędów, ale jednak skupmy się na największej nowości, czyli „MOD”. Czym to tak naprawdę jest? Zobaczcie prezentację:

 

 

Jak najprościej opisać tę nowość? Pewne, wyjątkowe funkcje różnych aplikacji można wbudować w system i tak oto powiadomienia z Twittera mogą stanowić nasz ekran blokady z możliwością przejścia do samej aplikacji. Z kolei Skype jest w stanie w pełni zastąpić wbudowane aplikacje do połączeń VOIP jak i wideorozmów. Jednak to nie jedyna aplikacja Microsoftu, która pojawiła się w ramach „MOD”. Także OneNote, klient poczty i inne mogą zostać zaimplementowane w samym oprogramowaniu.

 

Póki co ta nowość dostępna jest jedynie na OnePlus One, ale jeśli posiadacie inne urządzenia z Cyanogen OS to możecie dać znać czy również została Wam udostępniona opcja „MOD”.

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x