[Film] Cyanogen OS 13.1 wprowadza interesującą nowość: MOD, czyli zalety innych aplikacji wbudowane w systemie

1 minuta czytania
Komentarze
cyanogen os 13.1 oneplus one mod

Cyanogen OS to system bazujący oczywiście na Androidzie, ale nie jest to modyfikacja, którą może każdy zainstalować. To oprogramowanie najlepiej można porównać do MIUI, a więc kolejnej dużej odskoczni od tradycyjnego „Robocika”. Teraz Cyanogen Inc. wydaje aktualizację oznaczoną numerem 13.1, a razem z nią „MOD”.

Oczywiście ten system znajdziecie chociażby na OnePlus One, ZUK Z1 czy też smartfonach od YU. Najnowsza aktualizacja wciąż bazuje na Androidzie Marshmallow i poprawia kilka błędów, ale jednak skupmy się na największej nowości, czyli „MOD”. Czym to tak naprawdę jest? Zobaczcie prezentację:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hDiZ_sXxBDo[/youtube]

Jak najprościej opisać tę nowość? Pewne, wyjątkowe funkcje różnych aplikacji można wbudować w system i tak oto powiadomienia z Twittera mogą stanowić nasz ekran blokady z możliwością przejścia do samej aplikacji. Z kolei Skype jest w stanie w pełni zastąpić wbudowane aplikacje do połączeń VOIP jak i wideorozmów. Jednak to nie jedyna aplikacja Microsoftu, która pojawiła się w ramach „MOD”. Także OneNote, klient poczty i inne mogą zostać zaimplementowane w samym oprogramowaniu.

Póki co ta nowość dostępna jest jedynie na OnePlus One, ale jeśli posiadacie inne urządzenia z Cyanogen OS to możecie dać znać czy również została Wam udostępniona opcja „MOD”.

źródło: Android Police

Motyw