Wiemy kiedy poznamy datę premiery Pokemon go i mamy dla Was nowe, wspaniałe zrzuty ekranu z gry!

Adam Lulek Aplikacje 2016-06-11

Pokemon Go 1

 
Od kilku miesięcy informuję Was co jakiś czas o niesamowitym projekcie jakim jest Pokemon Go, ponieważ sam nie mogę się doczekać tej gry. Przypomnę dla niezorientowanych w temacie, że Nintendo ogłosiło, iż pokemony trafią w końcu na urządzenia mobilne. Jest to całkowita zmiana podejścia firmy, która do tej pory skupiała się wyłącznie na wydawaniu produktów tylko na swoje konsole. Pierwszym tytułem w jaki zagramy będzie wspominane przez nas niejednokrotnie Pokemon Go, które otrzymało wsparcie finansowe nawet od Google!
 
Pokemon Go
 
Widzieliście już filmy wideo z beta testów tytułu oraz przekazywałem Wam informacje na temat mechanizmów rozgrywki. Pisałem również, że trwają beta testy, w Japonii, Australii, Nowej Zelandii i ostatnio także w USA. Wszystkie dane, jakie do tej pory się ukazały są „nieoficjalne”, gdyż pochodzą właśnie z testów. Jednak to się niedługo zmieni, już podczas targów E3, na których Nintendo pokaże się 14 czerwca. Wtedy prawdopodobnie twórcy Pokemon GO ujawnią też datę premiery gry oraz opowiedzą o mechanizmach rozgrywki.
 
Pokemon Go 2
 
Zostały więc 4 dni. Do tego czasu możecie obejrzeć zrzuty ekranu z projektu. Cieszą one moje oko niezmiernie. Widać, że gra będzie dopracowana w każdym calu, więc tym bardziej nie mogę się jej doczekać!
 
źródło: gsmarena, the verge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x