blackberry priv venice ladksjklasdd

 

Wybierając klawiaturę, czy to ekranową, czy to fizyczną, zawsze kierujemy się wygodą użytkowania, a ewentualnie później możliwościami. W przypadku Androida jest nieco inaczej. Dzisiejsze propozycje pod względem komfortu pisania stoją już na naprawdę wysokim poziomie toteż trzeba wyróżniać się funkcjonalnością.

 

Klawiatura od BlackBerry spodobała się naprawdę sporej grupie użytkowników Androida, nie tylko modelu Priv. Mimo wszystko, co zresztą nie dziwi, Kanadyjczycy postanowili ulepszyć ją dodając skróty, które prezentują się następująco:

 

 

Cofnij, wytnij, wklej i jeszcze więcej, a więc wygoda znana głównie z pełnowymiarowych klawiatur skierowanych dla komputerów osobistych. W tym wypadku mamy dedykowane przyciski: Ctrl, Fn, Alt czy też Command. W przypadku klawiatury dla urządzeń BlackBerry z Androidem (póki co tylko Priv) wystarczy, że przyciśniemy klawisz odpowiedzialny za zmianę wyświetlanych przycisków na numery i znaki specjalne.

 

Jednak czy to jest wygodne? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami. W jaki sposób można pobrać klawiaturę od BlackBerry? Są dwie możliwości:

 

  • bezpośrednio plik apk: Klik!
  • menedżer aplikacji BlackBerry (nie tylko klawiatura): Klik!

 

 

źródło: Reddit

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.