Pokemon Go

 
Jakiś czas temu Nintendo ogłosiło, że pokemony trafią w końcu na urządzenia mobilne. Jest to całkowita zmiana podejścia firmy, która do tej pory skupiała się wyłącznie na wydawaniu produktów tylko na swoje konsole. Pierwszym tytułem w jaki zagramy będzie wspominane przez nas niejednokrotnie Pokemon Go, które otrzymało wsparcie finansowe nawet od Google!
 
Do tej pory pokazywaliśmy Wam kilka filmów z gry i garść świeżych newsów. Pisaliśmy również, że trwają beta testy, w Japonii, Australii i ostatnio także w USA. Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się oprawa graficzna i pomysł na zrobienie gry. Nie mogę się doczekać jej premiery, niestety nie ma róży bez kolców. Do minusów na tę chwilę mogę zaliczyć brak walk z dzikimi Pokemonami oraz dostępność jedynie 150 stworków na starcie. Ale to nie wszystko.
 
Teraz docierają do nas kolejne informacje od beta testerów. Większość z nich narzeka na prądożerność aplikacji. Pokemon Go jest w stanie podobno wydrenować baterię smartfonu w zaledwie 3-4 godziny ciągłego grania. Ponadto w ciągu miesiąca gra uszczupli nasz pakiet danych nawet o kilka GB! Jeżeli zatem czekacie z niecierpliwością na tę grę, warto pomyśleć o smartfonie z wytrzymałym akumulatorem i przejrzeć oferty operatorów komórkowych w poszukiwaniu taniego Internetu najlepiej bez limitu. Na koniec mam dla Was film przedstawiający smartfona z tym niesamowitym tytułem w terenie.
 


 
źródło: reddit, własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.