Google Play Sale

 
Standardowo od ostatniego wpisu dotyczącego promocji minęło kilka dni. Sądząc po komentarzach, przecenione tytuły nie przypadły Wam do gustu, ale tym razem może będzie inaczej. W przecenie znajdziecie kilka gier i aplikację. Średnia ocen jest dla każdej z nich przyzwoita. Zresztą zobaczcie je sami poniżej:
 

  • NBA 2K16n– 18,99 zł. Najpopularniejsza gra w kosza na Androida wraca w odsłonie na rok 2016. Znajdziemy tu lepszą grafikę, animacje, usprawnienia, nowe funkcje i inne interesujące dodatki. Za soundtrack odpowiadają DJ Mustard, DJ Khaled oraz DJ Premier. Ściągnijcie grę i zobaczcie, jak bardzo realistycznie i gładko poruszają się zawodnicy. Ulepszono również sterowanie!
  • Autumn Dynasty – RTS – 9,99 zł. Tradycyjne chińskie malowidło staje się polem bitwy w tej strategii czasu rzeczywistego. Prowadź swoje armie, broń terenów, bądź strategiem! Intuicyjne sterowanie pozwoli Ci być najlepszym dowódcą. Odkryj specjalne umiejętności, aby zmienić losy bitwy.
  • Wizards and Wagons – 9,99 zł. Lord demonów został pokonany, a pokój powrócił i to oznacza, że nasz bohater został bez pracy. Posiadasz tylko niewielki pojazd, dzięki któremu będziesz mógł podróżować i handlować dobrami w świecie fantasy. Przemierzysz miasta, królestwa, wioski.
  • SportsTracker PRO Run & Bike – 13,99 zł. Aplikacja, która spodoba się osobom lubiącym mierzyć swoją aktywność fizyczną. Zarówno dla tych, którzy ćwiczą na zewnątrz, jak i na siłowni. Ocena na poziomie 4,5 mówi sama za siebie!

 
Czas promocji jest ograniczony.
 
źródło: własne, google play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.