ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Pobierz] Google wydaje 10. edycje Hangoutsa ze zmianą, na którą czekałem od dawna

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Aplikacje
hangouts logo 10 aktualizacja

Być może jestem nieco dziwny, ale obok Messengera, najpopularniejszym komunikatorem dla mnie jest Hangouts znienawidzony przez wielu użytkowników Androida. Przyznaję, że nie jest to program idealny, ale Google wydając kolejną, dziesiątą już edycję tej aplikacji urozmaicając jej funkcjonalność.

Z zasady komunikator powinien być prosty. Rozmowy, proste multimedia, bez zbędnych bajerów. Hangouts po części taki jest, ale w tytułowym wydaniu pojawiła się nowość, na którą od dawna czekałem, czyli bezpośrednie dzielenie się różnorakimi wiadomościami z innymi. Mówiąc prościej: teraz wybierając „Udostępnij” na pojawiającej liście będą pojawiać się konkretne kontakty, z którymi prowadzimy rozmowy – funkcja znana szerzej jako „Direct Share”.

hangouts 10 direct share

Oczywiście mogłoby się wydawać, że aktualizacja do takiego numeru powinna nieść za sobą ogromne zmiany, nawet przemodelowanie wyglądu, ale pamiętajmy, że mamy do czynienia tylko z komunikatorem.

Nowa wersja jest oczywiście dostępna za darmo, ale nie u wszystkich zmiany są jeszcze widoczne. Jednak już dzisiaj możecie tę aktualizację pobrać – tradycyjnie z APK Mirror: Klik! Mimo wszystko jestem ciekawy czemu uważacie Hangoutsa za słaby komunikator?

źródło: Android Police

Sprawdź najnowsze wpisy