[Pobierz] Google wydaje 10. edycje Hangoutsa ze zmianą, na którą czekałem od dawna

Aplikacje

hangouts logo 10 aktualizacja

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Być może jestem nieco dziwny, ale obok Messengera, najpopularniejszym komunikatorem dla mnie jest Hangouts znienawidzony przez wielu użytkowników Androida. Przyznaję, że nie jest to program idealny, ale Google wydając kolejną, dziesiątą już edycję tej aplikacji urozmaicając jej funkcjonalność.

 

Z zasady komunikator powinien być prosty. Rozmowy, proste multimedia, bez zbędnych bajerów. Hangouts po części taki jest, ale w tytułowym wydaniu pojawiła się nowość, na którą od dawna czekałem, czyli bezpośrednie dzielenie się różnorakimi wiadomościami z innymi. Mówiąc prościej: teraz wybierając „Udostępnij” na pojawiającej liście będą pojawiać się konkretne kontakty, z którymi prowadzimy rozmowy – funkcja znana szerzej jako „Direct Share”.

 

hangouts 10 direct share

 

Oczywiście mogłoby się wydawać, że aktualizacja do takiego numeru powinna nieść za sobą ogromne zmiany, nawet przemodelowanie wyglądu, ale pamiętajmy, że mamy do czynienia tylko z komunikatorem.

 

Nowa wersja jest oczywiście dostępna za darmo, ale nie u wszystkich zmiany są jeszcze widoczne. Jednak już dzisiaj możecie tę aktualizację pobrać – tradycyjnie z APK Mirror: Klik! Mimo wszystko jestem ciekawy czemu uważacie Hangoutsa za słaby komunikator?

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x