Nawet Durex chce wprowadzić nową emotikonę…zgadnijcie jaką

Newsy

Durex

 
Każdy w smartfonie wysyłając wiadomości używa emotikon. Nawet poprzez zwyczajne wstukanie dwukropka i nawiasu (poprzedzonego myślnikiem). Jednak system operacyjny jakim jest Android, daje możliwości wybrania odpowiedniej emotikony w postaci przygotowanych emoji. Znajdziemy tutaj pełen wybór zadowolonych, smutnych, wściekłych min, a także zwierzęta, owoce, warzywa i inne różnego rodzaju rzeczy.
 
Ostatnio nawet celebrytki wprowadzają swoje emotki jako osobne aplikacje. Przykładem może być niestety Kim Kardashian, która stworzyła pakiet KIMOJI. Do wyboru mamy specjalne emotikony „wymyślone” przez „gwiazdę”. Znajdziemy tutaj piersi, pupy, piktograficzne ciało celebrytki, stroje kąpielowe i inne dziwne grafiki. Aplikacja jest po prostu idiotyczna.
 
Teraz okazuje się, że nawet Durex chce wprowadzić nową emoji. W tej sprawie firma napisała petycję do Unicode, która odpowiada za dodawanie emotek do systemu. Pewnie zgadliście, że chodzi o obrazek kondoma. Spółka jednak chce to zrobić w szczytnym celu. Jej zamiarem jest skupienie na nastolatkach, aby zaczęli mówić otwarcie o zabezpieczaniu się. Ma to ich uchronić przez STIs, HIV i AIDS.
 
Wkrótce dowiemy się, czy firma dopięła swego. Czy jednak tego typu „promowanie” ma sens? Sądząc po sukcesie durnych emotek od Kim Kardashian, wydaje mi się, że tak i kibicuję spółce, aby kondom pojawił się też na naszych smartfonach.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x