xiaomi_building_china

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Po wielu tygodniach oczekiwania, plotek, przecieków Xiaomi Mi Max pojawił się oficjalnie. Podobnie jak w przypadku innych modeli tego już cenionego na świecie producenta zaoferuje on atrakcyjną cenę w połączeniu z wydajną specyfikacją. Jak już nazwa wskazuje znajdziemy tu duży, 6,44” ekran zamontowany w metalowej obudowie (do wyboru złota, szara, srebrna)  o grubości 7.5mm. W połączeniu z ogromnym akumulatorem – 4850mAh zaskoczeniem może być niska waga Mi Max – jedynie 203g.

Capture

 

W sprzedaży oferowane będą 3 warianty różniące się przede wszystkim pamięcią RAM i miejscem na dane użytkownika: 128 (4GB), 64 i 32 GB(3GB). W modelu o najmniejszej pamięci zastosowano również inny układ – Snapdragon 650 w miejsce 652 w wariancie 128 GB. Wszystkie trzy wersje posiadają wydajny układ graficzny Adreno 510 oraz hybrydowy slot dual sim pozwalający rozszerzyć pamięć na dane za pomocą karty pamięci. System to najnowsze MIUI 8 (bazujące na najnowszym Androidzie Marshmallow). Na tylnej powierzchni znajdziemy też skaner linii papilarnych.  Aparat przedni  ma 16 MPx shooter z dual-LED flash i  przedni 5 MPx. Sprzedaż ma ruszyć w Chinach 17 maja. Ceny na tamtejszym rynku mają być następujące:

  • S650/3GB/32GB 0 – 200€
  • S652/3GB/64GB 0 – 230€
  • S652/4GB/128GB – €270

 

Oczywiście należy pamiętać, że póki co smartfon oficjalnie debiutuje tylko w Chinach. Klienci z Europy mogą liczyć póki co jedynie na prywatny import co jednak z pewnością zwiększy koszt zakupu każdego z modeli.

 

Źródło:gsmarena.com
Adrian Smorąg