meizu pro 6 oficjal

Czasami smartfon potrafi mieć wszystko: dużo pamięci RAM, ogromną przestrzeń dyskową połączoną z kartą pamięci, wyraźny i czytelny ekran, pojemną baterię, nienaganne multimedia oraz… MediaTeka. Część użytkowników widząc procesor po prostu rezygnuje mimo pozostałych zalet. Dlatego jeśli należycie do tej grupy i chcieliście nabyć Meizu Pro 6, poczekajcie jeszcze chwilę.

 

Meizu Pro 6 został już zapowiedziany. Chiński producent zawiódł jednak część użytkowników za sprawą zastosowanego procesora – postawił na jednostkę MediaTek Helio X25. Miesiąc po zapowiedzi słyszymy plotki, które mówią o jeszcze jednym wariancie smartfonu. Tym razem z naprawdę mocnym i zadowalającym procesorem. Bazując na zrzucie ekranu, jaki wyciekł do Sieci możemy oczekiwać Meizu Pro 6 wyposażonego w Exynosa 8890.

 

meizu-pro-6-exynos-8890-leak

 

Czyli ten sam procesor, jaki Samsung zastosował w tegorocznych flagowcach. Z grafiki dowiadujemy się również o obecności Androida 6.0 Marshmalllow oraz 4 GB RAM. Pozostaje jednak kwestia prawdziwości tych plotek. Jeśli znajdą one odzwierciedlenie w rzeczywistości – sprzedaż Meizu Pro 6 zdecydowanie wzrośnie. Sprzęt prezentuje się naprawdę świetnie, a sama marka zdobyła już zaufanie wśród użytkowników.

 

źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.