htc 10

 

Samsung, jak to ma w zwyczaju, lubi chwalić się wynikami sprzedaży swoich produktów. Modele Galaxy S7 i S7 Edge w ciągu niecałego miesiąca znalazły ponad 10 milionów nabywców. Jednak czy HTC 10 sprzedaje się równie dobrze? Okazuje się, że nie, a na pewno nie w Chinach.

 

Dzisiaj Tajwańczycy niemalże na całym świecie rozpoczęli dostawę swojego flagowego modelu to osób, które zakupiły go w przedsprzedaży. Jak już tytuł Wam zdradził, w Chinach HTC nie będzie mogło pochwalić się świetnymi. Dokładnie 251 osób kupiło następcę One M9. Jest to swego rodzaju bunt konsumentów, gdyż warto zaznaczyć, że w Państwie Środka nie znajdziemy modelu 10 ze Snapdragonem 820, a jedynie słabszą odmianę znaną u nas jako „Lifestyle”. Producenci z Chin mogą pochwalić się zdecydowanie lepszym stosunkiem jakości do ceny, a często nawet oferują więcej w niższej kwocie niż robi to flagowiec od HTC ze Snapdragonem 652.

 

Państwo Środka, z ponad miliardem mieszkańców, jest obecnie jednym z najważniejszych rynków zbytu dla wszystkich producentów na świecie. Jak widać, Tajwańczycy sobie nie poradzili, ale uważacie, że pojawienie się odmiany ze Snapdragonem 820 wypadłaby zdecydowanie lepiej?

 

 

źródło: Phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.