HTC 10 i jego sprzedaż w Chinach to tragedia – 251 osób kupiło „flagowy” model Tajwańczyków

Newsy

htc 10

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Samsung, jak to ma w zwyczaju, lubi chwalić się wynikami sprzedaży swoich produktów. Modele Galaxy S7 i S7 Edge w ciągu niecałego miesiąca znalazły ponad 10 milionów nabywców. Jednak czy HTC 10 sprzedaje się równie dobrze? Okazuje się, że nie, a na pewno nie w Chinach.

 

Dzisiaj Tajwańczycy niemalże na całym świecie rozpoczęli dostawę swojego flagowego modelu to osób, które zakupiły go w przedsprzedaży. Jak już tytuł Wam zdradził, w Chinach HTC nie będzie mogło pochwalić się świetnymi. Dokładnie 251 osób kupiło następcę One M9. Jest to swego rodzaju bunt konsumentów, gdyż warto zaznaczyć, że w Państwie Środka nie znajdziemy modelu 10 ze Snapdragonem 820, a jedynie słabszą odmianę znaną u nas jako „Lifestyle”. Producenci z Chin mogą pochwalić się zdecydowanie lepszym stosunkiem jakości do ceny, a często nawet oferują więcej w niższej kwocie niż robi to flagowiec od HTC ze Snapdragonem 652.

 

Państwo Środka, z ponad miliardem mieszkańców, jest obecnie jednym z najważniejszych rynków zbytu dla wszystkich producentów na świecie. Jak widać, Tajwańczycy sobie nie poradzili, ale uważacie, że pojawienie się odmiany ze Snapdragonem 820 wypadłaby zdecydowanie lepiej?

 

 

źródło: Phandroid


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x