ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Ten design mi się podoba! – wyciekły zdjęcia dwóch smartfonów BlackBerry z Androidem!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
BlackBerry Hamburg Rome
BlackBerry Rome
BlackBerry Hamburg
BlackBerry Hamburg 2

 
BlackBerry to firma, która nie zważając na postęp technologiczny i zmieniające się trendy w urządzeniach mobilnych, szła w zaparte drogą konserwatywną. Dopiero fatalne wyniki finansowe i ryzyko bankructwa skierowały spółkę na właściwe tory. Pierwszą tego oznaką jest smartfon BlackBerry Priv z Androidem. Firma zapowiedziała także, iż wyda kolejne urządzenia z zielonym robotem na pokładzie i wygląda na to, że dotrzyma obietnicy.
 

 
Do Internetu właśnie wyciekły obrazy przedstawiające dwa nowe smartfony BlackBerry z Androidem. Jeden z nich posiada nazwę kodową „Hamburg„, drugi to „Rome„. Ten ostatni przypomina nieco model „Vienna”, który wyciekał wcześniej. Zobaczymy tutaj fizyczną klawiaturę pod ekranem, tak jak w Priv. Urządzenie będzie posiadało zagięty wyświetlacz OLED, nic więcej póki co nie wiadomo.
 

 
Z kolei w wersji „Hamburg” prawdopodobnie nie zobaczymy fizycznej klawiatury, no chyba że jest ona wysuwana spod urządzenia. Na obrazku widzimy za to duży głośnik pod ekranem, który prezentuje się zacnie.
 

 
Muszę przyznać, że BlackBerry zaskakuje mnie pozytywnie oryginalnością swoich smartfonów. Na dzisiejszym rynku urządzeń mobilnych jest to trudne do osiągnięcia.
 
źródło: phonearena

Sprawdź najnowsze wpisy