Ten design mi się podoba! – wyciekły zdjęcia dwóch smartfonów BlackBerry z Androidem!

Newsy

BlackBerry Hamburg Rome

 
BlackBerry to firma, która nie zważając na postęp technologiczny i zmieniające się trendy w urządzeniach mobilnych, szła w zaparte drogą konserwatywną. Dopiero fatalne wyniki finansowe i ryzyko bankructwa skierowały spółkę na właściwe tory. Pierwszą tego oznaką jest smartfon BlackBerry Priv z Androidem. Firma zapowiedziała także, iż wyda kolejne urządzenia z zielonym robotem na pokładzie i wygląda na to, że dotrzyma obietnicy.
 
BlackBerry Rome
 
Do Internetu właśnie wyciekły obrazy przedstawiające dwa nowe smartfony BlackBerry z Androidem. Jeden z nich posiada nazwę kodową „Hamburg„, drugi to „Rome„. Ten ostatni przypomina nieco model „Vienna”, który wyciekał wcześniej. Zobaczymy tutaj fizyczną klawiaturę pod ekranem, tak jak w Priv. Urządzenie będzie posiadało zagięty wyświetlacz OLED, nic więcej póki co nie wiadomo.
 
BlackBerry Hamburg
 
Z kolei w wersji „Hamburg” prawdopodobnie nie zobaczymy fizycznej klawiatury, no chyba że jest ona wysuwana spod urządzenia. Na obrazku widzimy za to duży głośnik pod ekranem, który prezentuje się zacnie.
 
BlackBerry Hamburg 2
 
Muszę przyznać, że BlackBerry zaskakuje mnie pozytywnie oryginalnością swoich smartfonów. Na dzisiejszym rynku urządzeń mobilnych jest to trudne do osiągnięcia.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x