samsung galaxy s7 huawei p9 lg g5 htc 10 zdjecia aparat

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Z roku na rok producenci mobilnych urządzeń starają się nas zaskoczyć przeróżnymi technologiami wprowadzanymi do swoich flagowców. Większość z nich tak naprawdę szybko zostaje zapomniane, ale inaczej sytuacja wygląda w przypadku aparatów, które w kolejnych generacjach są wyraźnie lepsze.

 

Na łamach naszego portalu mogliście obejrzeć i przeczytać już wiele porównań tegorocznych flagowców. W szczególności ich aparatów. Jednak teraz test, który zaraz poznacie, został przeprowadzony w zupełnie inny sposób. Głos zabrali czytelnicy Tweakers.net i to oni zadecydowali o tym, który smartfon robi najlepsze zdjęcia. Jednak żadna z 20 tysięcy osób nie mogła polegać na informacji o swojej ulubionej firmie, gdyż fotografie, które otrzymali do ocenienia nie zostały podpisane. Tak oto „na ślepo” zwycięzcą okazał się… Samsung Galaxy S7 Edge! Dosyć niespodziewanie, gdyż w większości poprzednich porównań Koreańczycy zajmowali drugą lokatę. Jeśli chcecie sami wydać swój werdykt to zajrzyjcie na następującą stronę: Klik!

 

Na drugiej lokacie ex aequo stanęli LG G5, HTC 10 oraz Huawei P9. Zgadzacie się z tym wynikiem czy też macie pewne zastrzeżenia do tego porównania? Być może to inny smartfon powinien wygrać?
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.