samsung galaxy s7 huawei p9 lg g5 htc 10 zdjecia aparat

 

Z roku na rok producenci mobilnych urządzeń starają się nas zaskoczyć przeróżnymi technologiami wprowadzanymi do swoich flagowców. Większość z nich tak naprawdę szybko zostaje zapomniane, ale inaczej sytuacja wygląda w przypadku aparatów, które w kolejnych generacjach są wyraźnie lepsze.

 

Na łamach naszego portalu mogliście obejrzeć i przeczytać już wiele porównań tegorocznych flagowców. W szczególności ich aparatów. Jednak teraz test, który zaraz poznacie, został przeprowadzony w zupełnie inny sposób. Głos zabrali czytelnicy Tweakers.net i to oni zadecydowali o tym, który smartfon robi najlepsze zdjęcia. Jednak żadna z 20 tysięcy osób nie mogła polegać na informacji o swojej ulubionej firmie, gdyż fotografie, które otrzymali do ocenienia nie zostały podpisane. Tak oto „na ślepo” zwycięzcą okazał się… Samsung Galaxy S7 Edge! Dosyć niespodziewanie, gdyż w większości poprzednich porównań Koreańczycy zajmowali drugą lokatę. Jeśli chcecie sami wydać swój werdykt to zajrzyjcie na następującą stronę: Klik!

 

Na drugiej lokacie ex aequo stanęli LG G5, HTC 10 oraz Huawei P9. Zgadzacie się z tym wynikiem czy też macie pewne zastrzeżenia do tego porównania? Być może to inny smartfon powinien wygrać?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.