Są dwa Samsungi Galaxy Note 6! Ale na rynek trafi tylko jeden z nich

Newsy

Samsung-Galaxy-Note-6

O Samsungu Galaxy Note 6 słyszymy już od jakiegoś czasy. Sądząc po doniesieniach, jakie do tej pory otrzymaliśmy będzie to nie tylko duży smartfon, ale i jeden z najlepiej wyposażonych na rynku. Kwestią do rozstrzygnięcia jest kształt ekranu – czy zastosować płaski, czy z zaokrąglonymi krawędziami? Na którym wolelibyście pracować?

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Samsung aktualnie testuje Samsunga Galaxy Note 6. A w zasadzie testuje dwa warianty tego urządzenia. Jeden z płaskim wyświetlaczem, drugi z z zaokrąglonym po obu stronach (tak jak ma to miejsce w przypadku np. Galaxy S7 edge). Bazując na doniesieniach z Holandii tylko jeden z tych modeli zostanie wypuszczony na rynek, drugi po prostu nie zostanie nigdy ujawniony.

 

Niemniej obydwie opcje wyposażone są w identyczne wyświetlacze pod względem parametrów – Super AMOLED o przekątnej 5,8 cala oraz rozdzielczość QHD. Reszta specyfikacji również przedstawia się imponująca. Na pokładzie ma pracować albo Snapdragon 823, albo następca Exynosa 8 (któremu nie została nadana jeszcze własna nazwa). RAMu w tym smartfonie nie powinno zabraknąć, gdyż Samsung postanowił umieścić aż 6 GB – żartobliwie mówiąc 3 GB przeznaczone są dla TouchWiza. Pamięć wewnętrzna dla użytkownika wynosi 32 GB z możliwością rozbudowy za pomocą kart microSD. Note 6 posiadać będzie również 12-megapikselowy aparat.

 

Producent wziął pod uwagę parametry tego urządzenia i postanowił zastosować baterię o pojemności aż 4000 mAh. Samsung Galaxy Note 6 pracować ma już na najnowszym Androidzie N tuż po wyjęciu z pudełka. Jeśli plotki się potwierdzą, znajdziemy tutaj również czytnik linii papilarnych, skaner siatkówki oka oraz wodoodporność.

 

Istnieje możliwość, że premiera urządzenia odbędzie się już w czerwcu. Miejmy nadzieję, że tym razem Polska znajdzie się na liście państw objętych dystrybucją.

 

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x