Samsung Galaxy Note 6 z zaawansowaną ochroną danych – będzie skaner siatkówki!

Newsy

galaxy

Po kolejnym Samsungu Galaxy z serii S przyszła pora na Samsunga z serii Note, który miejmy nadzieję tym razem trafi do Polski. Na temat tego urządzenia mogliśmy co nieco słyszeć, lecz wszystkie szczegóły na razie widoczne są jak przez mgłę. Teraz jednak część z nich zdaje się zdobywać swoje potwierdzenie. Będzie iście filmowo!

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Samsung Galaxy Note 5 niestety nie zawitał do Polski. Oby z nadchodzącym modelem Note 6 się udało. Najnowszy smartfon ma kontynuować zaraz za Galaxy S7 (gdyż ni stąd ni zowąd w S6 tego zabrakło) wodoodporność, dzięki certyfikatowi IP68. Co więcej, Samsung Galaxy Note 6 będzie się charakteryzować zaawansowanymi zabezpieczeniami. Mowa tu o skanerze siatkówki oka, który posłuży nie tylko do odblokowania smartfona, ale przyda się również w innych aspektach bezpieczeństwa naszych danych.

 

samsung-galaxy-note-6-iris-cam

 

 

Samsung Galaxy Note 6 pojawi się na rynku pod koniec czerwca, a to znaczy, że do premiery pozostało około 2-3 miesiące. Czy lato to na pewno dobry okres na wypuszczenie smartfonu z takim gadżetem? Wszak telefony sprawiają wrażenie przyklejonych do naszej ręki, a zatem każde co 30-sekundowe odblokowanie będzie wymagało od nas ściągnięcia okularów przeciwsłonecznych. Mimo wszystko, są jeszcze trzy pory roku, by z tego rozsądnie skorzystać.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x