Tegra 4 pojawi się na CES 2013

Newsy

Nvidia planuje zaprezentować na targach CES 2013, które odbędą się w Las Vegas na początku stycznia przyszłego roku chip Tegra 4 (nazwa kodowa Wayne). Platforma ma powielać schemat znany z Tegry 3 (czyli 4+1), a w skład procesora wejdzie układ graficzny GeForce. Niepotwierdzone na razie informacje głoszą, że procesor ma być aż dziesięć razy bardziej wydajny od  Tegry 2 i około dwa razy od Tegry 3.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Dla przypomnienia dodam, że układ ma początkowo znaleźć się w tabletach, a w późniejszym okresie ma być umieszczany pod obudową smartfonów. Procesor ma posiadać cztery rdzenie ARM Cortex-A15 o taktowaniu 1.8 GHz. Do produkcji wykorzystano architekturę 28 nanometrów. Tegra 4 ma obsługiwać także sieci LTE.

Źródło: Fudzilla, Verge


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x