Ponad 700 tysięcy aplikacji w Google Play

Aplikacje

Jak podaje Bloomberg, liczba aplikacji znajdujących się w sklepie Google Play właśnie przekroczyła granicę 700 tysięcy. Tym samym Google prawie dogoniło Apple pod względem ilości oferowanych programów w swoim sklepie.

Przypomnijmy – App Store przekroczyło ilość 700 tys. aplikacji we wrześniu. W tym samym momencie w Google play znajdowało się ich 675 tys. Jak widać, korporacja z Mountain View obecnie praktycznie dogoniła swojego rywala. Pomijając argument o jakości samych aplikacji, Google należy się uznanie za tak szybki wzrost względem konkurencji. Trzymamy kciuki za to, aby to właśnie sklep Play jako pierwszy osiągnął okrągły milion.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

źródło: phandroid, bloomberg


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x