Gameplay Angry Birds Star Wars

Aplikacje

Parę dni temu Rovio wypuściło trailery do gry Angry Birds Star Wars. Niestety były one tylko reklamą nowej aplikacji i nadal nie wiedzieliśmy czym będą się różnić „nowe ptaszki” od poprzednich wersji. Teraz już na szczęście ten rąbek tajemnicy został uchylony, ponieważ studio zdecydowało się na wypuszczenie specjalnego filmiku, w którym pokazany jest sposób w jaki przyjdzie nam unicestwiać świnie, które teraz reprezentują Imperium. Walczyć zaś będziemy ptakami, które nawiązują m.in. do Skywalkera i Księżniczki Lei.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Źródło: Rovio


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x