material design oficjalnie wyglad google android

 

Material Design powinien znać każdy, kto spotkał się z Androidem w wydaniu Lollipop i nowszym. Google porzuciło Holo na rzecz płaskich form o stonowanej kolorystyce. Największe firmy powoli – po ponad dwóch latach – wprowadzają nowy styl do swoich aplikacji i tak właśnie ma zamiar postąpić Twitter.

 

Jeden z najpopularniejszych portali społecznościowych nie ma rozbudowanego klienta na Androidzie, ale to nie jest wada. Aplikacja Twittera jest czytelna, ale okazuje się, że może być jeszcze przyjemniejsza w obsłudze. Tak wygląda jedno z najwcześniejszych wydań tego programu:

 

 

Najważniejsze kategorie na osobnych kartach, charakterystyczny przycisk w kółku i dodatkowe ustawieniach ukryte pod trzema „kropeczkami”. Nie mogło oczywiście zabraknąć „Hamburgera”, a więc wysuwanego panelu z naszym profilem i wszystkimi skrótami. Tym samym mamy wszystko to, co Google wymaga według swoich wytycznych.

 

 

Podoba się? W ogóle co sądzicie o Twitterze? Często korzystacie z tego portalu czy też Facebook stoi na pierwszym miejscu? Serdecznie zapraszam na mój profil: Klik! Powyższy design pojawił się jedynie w wersji testowej, a to oznacza, że być może już niedługo wszyscy będą mogli podziwiać tę aplikację w wydaniu Material Design.

 

 

źródło: Reddit

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.