meizu-m3-note-2-61e55e6c98bac81f

O tym, czy smartfon jest udany, świadczą zwykle wyniki sprzedaży. Są one synonimem sukcesu konkretnego produktu, i nie inaczej jest na rynku smartfonów. No dobra, rynek chiński rządzi się swoimi prawami, ale trzeba przyznać, że zawarte w tytule liczby wciąż są imponujące.

Konkretnie chodzi o smartfona Meizu M3 Note, o którym pisaliśmy na łamach naszego portalu w zeszłym tygodniu. M3 Note trafił do błyskawicznej sprzedaży (tzw. flash sale) wczoraj, i wystarczyło 7 minut, aby nieco podirytować konkurencję. W ciągu wspomnianych siedmiu minut, nowy smartfon Meizu sprzedał się w ilości 100 tysięcy sztuk (!) – tak, dobrze czytacie.

meizu m3 note wyniki

Co wpłynęło na tak świetny wynik? A jakże – cena. Meizu M3 Note kosztuje 125 dolarów – w zamian otrzymujemy wersję z 2 GB RAM. Za kwotę 155 dolarów dostaniemy wersję 3 GB RAM. Oba warianty są wyposażone w 5.5 calowy ekran FHD, procesor Helio P10, aparat 13 MP oraz baterię 4100 mAh.

m3 note

To z pewnością dobry prognostyk dla Meizu, a weźmy pod uwagę, że na premierę czeka już Meizu PRO 6, czyli najnowszy flagowiec firmy. Może więc być tylko lepiej, i pobicie wyniku sprzedaży na poziomie 20 milionów z pewnością jest w zasięgu Chińczyków.

Źródło: gsmarena, własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.