The-Lenovo-Phab-in-pictures (6)

Producenci nie lubią już tworzyć małych smartfonów. Mocna specyfikacja nie wystarczy, by zachęcić do zakupu – łatwo to zauważyć po tym, że wszystkie wersje „pro”, „plus” czy „premium” mają po prostu większą przekątną ekranu. Myślę jednak, że w przypadku urządzenia Lenovo żadnej z tych wersji nie będzie – to już teraz jest 7-calowiec!

 

Lenovo Phab to gratka dla miłośników dużych wyświetlaczy. Smartfon (o ile wciąż możemy używać tego słowa w tym przypadku) posiada 7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości, uwaga, 720p. Urządzenie napędza Snapdragon 410 oraz 2 GB RAM. Użytkownik skorzysta zaś z 16 GB przestrzeni dyskowej, którą będzie mógł rozszerzyć za pomocą karty microSD. Możliwości fotograficzne zapewni 13-megapikselowy aparat główny oraz 5-megapikselowa kamerka selfie.

 

 

Urządzenie pracuje na Androidzie 5.1 Lollipop z nakładką Vibe. Wielkość baterii to 4250 mAh. Cena? Lenovo Phab został wyceniony na 185 dolarów i pojawi się na rynku 21 kwietnia. Pytanie tylko: kto go kupi?

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.