Ostatnio dociera do nas bardzo dużo informacji na temat urządzeń brandowanych przez  Google logiem Nexus. Wiemy już bardzo dużo na temat Nexusa 4, którego autorem jest tym razem firma LG. Mamy także zdjęcia i specyfikację nowego, topowego tabletu z Androidem, czyli 10″ Nexusa ze stajni Samsunga.

Asus nie pozwala nam jednak zapomnieć, że na chwilę obecną to Nexus 7 jest najnowszym, najlepszym jeśli chodzi o proporcje jakość/cena urządzeniem z logiem Nexus na obudowie. Jak już pisaliśmy, producent niesiony falą popularności bardzo udanego tabletu udostępnił wersję z 32 gigabajtami pamięci wbudowanej. W ten weekend cena 249,99 dolarów została potwierdzona przez amerykański sklep Office Depot, gdzie tablet trafił na półkę z właśnie taką wyceną.

Nie da się ukryć, że za 50 dolarów zdecydowanie wolałbym moduł 3G i slot kart microSD. Przywykliśmy już jednak, że nie można mieć wszystkiego a 32 GB pamięci powinna zaspokoić tych, dla których 16 pozostawiało pewien niedosyt. A Wy dopłacilibyście tyle za dodatkową przestrzeń w popularnej „siódemce”?

Źródło: Slashgear.com

    Google News
    Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
    Obserwuj

    Grzegorz Kaczmarek