[WIT #52] Nadchodzi duża aktualizacja Windowsa 10!

Aplikacje

Windows 10

 
Windows 10 zdobywa kolejnych użytkowników i posiada już spory udziału w rynku. Jest on dostępny od kilku miesięcy i według statystyk firmy liczba użytkowników już dawno przekroczyła nawet 200 mln. Pewnie wielu z Was zalicza się do ich grona. Trzeba przyznać, że jest to jeden z lepszych wersji systemu jakie wydał Microsoft.
 
Parę dni temu spółka zapowiedziała oficjalnie, że system doczeka się dużej aktualizacji. Windows 10 Anniversary Update pojawi się na naszych pecetach w czasie wakacji. Jego nazwa kodowa, która przewijała się w Internecie do tej pory to Redstone. Oczywiście będzie on dostępny za darmo do ściągnięcia dla każdego użytkownika „dziesiątki”. Co nowego się pojawi?
 
Zwiększy się ilość aplikacji, w których wykorzystamy Windows Hello. Dzięki temu np. w przeglądarce Edge, będziemy mogli się zalogować przy pomocy naszych linii papilarnych. Ponadto poprawi się użyteczność Cortany. Ma być ona „mądrzejsza”. Dodatkowo sklep z programami dla Windowsa 10 i Xboxa mają zostać zunifikowane. Inną nowością będzie rozpoznawanie notatek pisanych. Cortana bez większego problemu rozpozna je automatycznie i przerobi na komendy np. „zadzwoń do dziewczyny o 8”.
 
źródło: gsmarena

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x