samsung galaxy s7 edge krawedz

 
Premiera najnowszych flagowców Samsunga wzbudziła wiele emocji. Jedni komentatorzy krytykują firmę za nudę i brak większych zmian, inni z kolei chwalą za ulepszenia. Wśród nich wymienia się większą pojemność akumulatora, powrót slotu na karty microSD oraz certyfikat IP68, według którego flagowiec nie boi się wody. Wraz z poprawkami polepszyła się przedsprzedaż urządzeń w stosunku do roku poprzedniego.
 
Jednak wygląda na to, że niektórzy użytkownicy nie są do końca zadowoleni z wyboru tych smartfonów. Dlaczego? Otóż wielu klientom wyświetla się ekran z ostatnio otwartymi aplikacjami, nawet gdy nie naciskają dotykowego przycisku, aby go włączyć. Inni z kolei mają podobne problemy podczas odblokowywania telefonu. Według producenta nadchodzi 60 MB update, który ma rozwiązać pojawiające się błędy. Jeśli jednak to nie pomoże, zaleca zrobienie resetu.
 
Podobno sposób ten działa, jednak czy tak powinno się rozwiązywać problemy z telefonem? Będę się przyglądał tej sprawie szczególnie. Jeżeli podobna sytuacja wystąpi na moim egzemplarzu, z pewnością Was o tym poinformuję.
 
Przypomnijmy także, że w Chinach przedsprzedaż sięgnęła 15 mln egzemplarzy. Jeśli część z nich być może posiada wady, to Samsung będzie miał się z czego tłumaczyć. Takich „wtop” czołowy producent nie powinien mieć.
 

źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.