image-02-700x393

Pokemon Go to chyba jedna z najbardziej wyczekiwanych gier, jakie zostały zapowiedziane na urządzenia mobilne. Zwłaszcza, że jej największą zaletą jest tworzenie świata gry w czasie rzeczywistym i wymaganie od gracza spełnienia konkretnych warunków. I właśnie jedną z czynności możemy zobaczyć na wideo – łapanie pokemonów. Czy rzucimy się przechodniom w oczy?

 

Pokemon Go jest świetnie zapowiadającą się produkcją ze stajni Nintendo. Wykorzysta ona potencjał  rozszerzonej rzeczywistości, dzięki czemu zabawa nie będzie się ograniczała do klikania w ekran, a zmusi nas do ruchu i poszukania odpowiedniego otoczenia. Wszak nie każdego Pokemona spotkamy w każdym miejscu. Dlatego też czasami trzeba się będzie wybrać do parku, a czasami nad wodę. Brzmi rewelacyjnie.

 

 

Do Sieci trafił właśnie pierwszy gameplay ukazujący, w jaki sposób będziemy powiększać swoją kolekcję Pokemonów. Będąc już w odpowiednim środowisku i znajdując „stworka” zadanie polega na wycelowaniu i rzucenie Pokeballem. Na wideo nie wygląda to na specjalnie trudne, jednakże trzeba pamiętać, że czynność ta wymaga pewnej wprawy. Dodając do tego rozmaite „charaktery” Pokemonów jak i różnorodność środowiska, warto spodziewać się większych wyzwań.

 

źródło: Phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.