846ca_500x_happy-droid

Na forum ModMyMoto, przez ostatnie dni nastąpił wysyp atrakcji: w ręce forumowiczów dostały się romy 2.0, 2.0.1 i 2.1 (na razie jedna sztuka z dalekiego wschodu) oraz bootloadery. Do tego root Milestone stał się możliwy jakiś czas temu.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zbiega to się ładnie w czasie z wypuszczeniem CyanogenMod dla Droid’a. Póki co jego instalacja na Milestone nie była możliwa, przez szyfrowanie sprzętowe bootloadera (dopiszcie to zażalenie do maili jakie ślecie do Motoroli w sprawie wypuszczenia Milestone w Polsce). Ale wraz z dostępnością bootloaderów szala prawdopodobnie się przeważy na korzyść modderów.

Tak więc jeśli pamiętacie mój wniosek z newsa o Milestone w Bułgarii to wiedzcie, że nie jestem już taki pewien, że nie warto czekać na Milestone.
Dźwiedziu