Milestone na Cyjanku w najbliższej przyszłości?

Newsy

846ca_500x_happy-droid

Na forum ModMyMoto, przez ostatnie dni nastąpił wysyp atrakcji: w ręce forumowiczów dostały się romy 2.0, 2.0.1 i 2.1 (na razie jedna sztuka z dalekiego wschodu) oraz bootloadery. Do tego root Milestone stał się możliwy jakiś czas temu.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zbiega to się ładnie w czasie z wypuszczeniem CyanogenMod dla Droid’a. Póki co jego instalacja na Milestone nie była możliwa, przez szyfrowanie sprzętowe bootloadera (dopiszcie to zażalenie do maili jakie ślecie do Motoroli w sprawie wypuszczenia Milestone w Polsce). Ale wraz z dostępnością bootloaderów szala prawdopodobnie się przeważy na korzyść modderów.

Tak więc jeśli pamiętacie mój wniosek z newsa o Milestone w Bułgarii to wiedzcie, że nie jestem już taki pewien, że nie warto czekać na Milestone.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x