[Do pobrania] Aktualizacja Google Maps na nowo organizuje Twoje miejsca, dodaje ikony i staje się czytelniejszy

1 minuta czytania
Komentarze
google maps aktualizacja 9.22

Mapy Google to jeden z najlepszych, jak nie najlepszy program od Amerykanów na Androida. Jednak jego jedynym przeznaczeniem nie jest tylko nawigacja, gdyż równie dobrze znajdziemy w nim wiele informacji na temat przejazdów, poszczególnych miejsc czy też opinie użytkowników na temat chociażby restauracji.

Najnowsza aktualizacja oznaczona numerem 9.22 przede wszystkim na nowo organizuje sekcję „Twoje miejsca”. Dotychczasowo wszystko było wrzucone w jedno menu, które w gruncie rzeczy wyglądało chaotycznie. Nowa wersja dzieli je na kategorie, co pozytywnie wpływa na czytelność. Dodatkowo pojawia się możliwość ustawienia różnych ikon pokazujących nasze miejsce pracy czy też dom. Również odświeżono oś czasu, która teraz informuje nas o czasie jaki spędziliśmy w samochodzie czy też przeszliśmy na pieszo. Na koniec przejdźmy do sekcji „Twój wkład”, w której w końcu będziemy mogli odrzucać odwiedzone miejsca.

Pojawiła się również drobna aktualizacja funkcji, która niestety u nas nie jest dostępna, a dotyczy różnych przewoźników działających na terenie miasta (np.: Uber) i tak oto możemy porównywać ceny jak i czasy poszczególnych przejazdów.

Jeśli jeszcze nie otrzymaliście odpowiedniej aktualizacji to możecie ją pobrać już dzisiaj z następującego linku: Klik! Tak oto wszystkie powyższe małe zmiany z pewnością pozytywnie wpłyną na obsługę Map Google, ale w tym wypadku nic się nie zmieniło w zakresie samej nawigacji.

źródło: Android Police

Motyw