gra google play gry moto x motorola

 

Sklep Play cały czas się rozwija. Ostatnie zmiany zazwyczaj są tak drobne, że niezainteresowani z pewnością ich nie zauważą. Jednak teraz Google poszło na całość i ogłosiło multum bardzo interesujących nowości, które pozwolą na jeszcze większy rozwój Androida, a szczególnie mobilnej rozrywki.

 

Zacznijmy od tytułowego testu gier. Wiele osób zastanawia się przed kupnem danego tytułu czy mu się spodoba. Oczywiście można sprawdzić chociażby na YouTubie jak się prezentuje konkretna aplikacja, ale to nie to samo, co doświadczenie zebrane na własnym smartfonie czy też tablecie. Teraz Google pozwoli na 10-minutowe sprawdzenie poszczególnych pozycji ze sklepu Play bez konieczności płacenia czy też instalowania czegokolwiek.

 

wyprobuj gre google play proba 10 minut

 

Kolejna zmiana to nowa sekcja we wspomnianym markecie. Amerykanie chcą wyróżnić gry typu Indie, a więc stworzone przez niezależną grupą osób, bez wsparcia finansowego wydawcy. Google zapewnia, że w nowej kategorii znajdziemy tylko dobre tytuły. Następna nowość to podświetlane propozycje w sklepie Play, które korzystają z różnych dodatków takich jak na przykład wyzwania.

 

Na koniec warto wspomnieć, że deweloperzy otrzymali nowe biblioteki pozwalające na wbudowanie w gry możliwość nagrywania filmów lub bezpośredniego streamowania rozgrywki na YouTube. Według mnie wszystkie powyższe nowości są bardzo interesujące, ale czy o wszystkim Google pamiętało?

 

 

źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.