[Film] Android N będzie demonem prędkości! Aplikacje instalują się kilkukrotnie szybciej

1 minuta czytania
Komentarze
android n logo nowosci funkcje do pobrania

Nikogo nie dziwi fakt, że deweloperzy chcą, aby ich produkty z wydania na wydanie były jeszcze lepsze i jeszcze szybsze. Nie inaczej jest z Androidem i wersją „N”, która z dnia na dzień odkrywa swoje nowe zalety. Mimo wszystko to, co zaraz zobaczycie potrafi zszokować.

Tak oto test został przeprowadzony przez Android Police, które na warsztat wzięło Nexusa 6P z Androidem N na pokładzie oraz Samsunga Galaxy S7 z Marshmallow. Warto zwrócić uwagę, że chiński smartfon na papierze jest zdecydowanie słabszy od nowszego konkurenta. Autor pobrał z apkmirror identyczne wersje Facebooka oraz Messengera i oto rezultaty:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=F8INL9R5G8M[/youtube]

Druzgocąca porażka Samsunga, a raczej Androida Marshmallow. Oczywiście wielu z Was może zarzucić, że to wina TouchWiza i koreańskiej optymalizacji, ale w komentarzach można wyczytać, że Nexus 6P z Androidem 6.0.1 instaluje Facebooka również przez około 3 minuty.

Z pewnością tak radykalne przyspieszenie może robić wrażenie. Szczególnie, że to nie jedyne zagadnienie, które zostało poprawione w Androidzie N. Tym samym producentom urządzeń mobilnych z pewnością zacznie się obrywać jeszcze bardziej za to, że wielu z Was (w tym ja) siedzimy jeszcze na Lollipopie.

Motyw