Zaktualizowane mapy Google nareszcie powiedzą Ci na jakiej ulicy jesteś i gdzie dokładnie jest zakręt

1 minuta czytania
Komentarze
Google-Maps-for-android-updated

Mapy Google od dłuższego czasu jest moją stałą nawigacją. Z racji, że nie muszę z nich zbyt często korzystać to nie potrzebuję wielu funkcji, ale każda nowość jest warta odnotowania. Tak oto teraz samo nawigowanie stało się o wiele czytelniejsze, a z tym momentami miałem pewne problemy.

Wczorajsza aktualizacja, która pojawiła się na moim smartfonie wprowadziła drobną zmianę, ale jakże użyteczną. Podczas nawigacji ujrzycie nowe „dymki”, które zawierają informację o tym jaką ulicą akurat się poruszamy, a w razie konieczności wykonania manewrów pokaże się kolejna „chmurka” mówiąca wprost gdzie i w jaką alejkę należy skręcić. Oczywiście tę informację mogliśmy również znaleźć wcześniej, na górnym pasku, ale obecne rozwiązanie jest zdecydowanie bardziej czytelne.

Jak już wspomniałem wcześniej, te drobne zmiany powinny już być u Was widoczne. Jednak nad czym jeszcze Google powinno się skupić przy okazji dalszego rozwoju swoich map? Czego Wam najbardziej brakuje, a co powinno jeszcze zostać poprawione?

Motyw