hangouts 8 android n aktualizacja nowosc

 

Dwa dni temu Google przedstawiło zalążek możliwości Androida N, ale także udostępniło obraz wersji deweloperskiej tego systemu dla kilku Nexusów i tak naprawdę nikt tego wszystkiego się nie spodziewał. Jednak nowe oprogramowanie wprowadza sporo nowości, które muszą wykorzystać sami programiści i Hangouts jest tego najlepszym przykładem.

 

Zarówno wczoraj jak i przedwczoraj opisałem dla Was najciekawsze nowości, które wprowadza Android N. Wśród nich znajdziemy nowy system wyświetlania powiadomień i bezpośrednich odpowiedzi. W takim razie jeśli często i gęsto korzystacie z komunikatora od Google to teraz Was pasek powiadomień nie będzie zaśmiecony różnymi wiadomościami, gdyż wszystko zostanie zgromadzenie w jednej belce, którą następnie będziemy mogli rozwinąć i bezpośrednio odpowiedzieć na daną wiadomość. Jak to działa to możecie zauważyć na zrzutach ekranu z początku newsa, ale to nie jedyne zmiany wprowadzone w Hangoutsie oznaczonym numerem 8. Kolejna jest zdecydowanie mniejsza i dotyczy grafik w konwersacjach, które w oknie czatu zaktualizowanej wersji będą teraz miały zaokrąglone rogi.

 

W takim razie jeśli chcecie sprawdzić jak działa najnowszy Hangouts i korzystacie z Androida N to oto link do pobrania tej aplikacji: Klik!

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.