[Do pobrania] Hangouts 8 pierwszą aplikacją wykorzystującą nowe powiadomienia Androida N

Aplikacje

hangouts 8 android n aktualizacja nowosc

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Dwa dni temu Google przedstawiło zalążek możliwości Androida N, ale także udostępniło obraz wersji deweloperskiej tego systemu dla kilku Nexusów i tak naprawdę nikt tego wszystkiego się nie spodziewał. Jednak nowe oprogramowanie wprowadza sporo nowości, które muszą wykorzystać sami programiści i Hangouts jest tego najlepszym przykładem.

 

Zarówno wczoraj jak i przedwczoraj opisałem dla Was najciekawsze nowości, które wprowadza Android N. Wśród nich znajdziemy nowy system wyświetlania powiadomień i bezpośrednich odpowiedzi. W takim razie jeśli często i gęsto korzystacie z komunikatora od Google to teraz Was pasek powiadomień nie będzie zaśmiecony różnymi wiadomościami, gdyż wszystko zostanie zgromadzenie w jednej belce, którą następnie będziemy mogli rozwinąć i bezpośrednio odpowiedzieć na daną wiadomość. Jak to działa to możecie zauważyć na zrzutach ekranu z początku newsa, ale to nie jedyne zmiany wprowadzone w Hangoutsie oznaczonym numerem 8. Kolejna jest zdecydowanie mniejsza i dotyczy grafik w konwersacjach, które w oknie czatu zaktualizowanej wersji będą teraz miały zaokrąglone rogi.

 

W takim razie jeśli chcecie sprawdzić jak działa najnowszy Hangouts i korzystacie z Androida N to oto link do pobrania tej aplikacji: Klik!

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x