opera

Jakiej aplikacji używacie do przeglądanie Internetu w Smartfonie? Oryginalnie zainstalowanej przeglądarki? Dominującego Chrome? A może synchronizujecie swoje strony poprzez Mozillę Firefox? Jeśli jednak chcecie zaoszczędzić trochę pakietu danych i poczuć powiew prędkości, warto spojrzeć na nową odsłonę Opery Mini.

 

Do wersji mobilnej tej słynnej przeglądarki dodano parę usprawnień. Najważniejszym z nich jest Video Boost – wyeliminuje ono znienawidzony przez wszystkich okręg buforowania wideo, kiedy nasze łącze drastycznie zwolni. Aplikacja po prostu zmniejszy wagę filmu, dzięki czemu uniknie się opóźnień. Co ciekawe jest to jedyna przeglądarka na Androida posiadająca taką funkcję.

 

 

Jeśli zatem oglądacie nałogowo wideo na smarfonie bądź tablecie wykorzystując do tego przeglądarkę i mobilny pakiet danych, warto pobrać Operę Mini ze Sklepu Play. Wszak nikt nie lubi uczestniczyć w seansie, w którym co chwila trzeba czekać na dalszą część filmu. A pamiętajmy, że jeszcze zaoszczędzimy cenne megabajty!

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.