Samsung Pay jest jedną z gorszych usług firmy

Newsy

samsungpay-thedroidguy

 
Przypomnijmy, że Samsung Pay to usługa dzięki której można płacić smartfonem np. za zakupy. Najpierw zadebiutowała ona w Korei Południowej, następnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie pokrywa 70% tamtejszych debetowych i kredytowych kart. W tym miesiącu usługa pojawi się w Chinach, a potem w Wielkiej Brytanii, Australii, Singapurze i Brazylii. W Rosji wystartuje razem z premierą Galaxy S7.
 
Dlaczego zatem usługa ta jest jedną z gorszych? Tak mogą uważać inwestorzy lub analitycy, ponieważ przyniosła ona firmie straty w kwocie $ 16,8 mln w pierwszym roku funkcjonowania. Według spółki Samsung Pay jest dużo warte, ponieważ wzmacnia smartfony firmy takie jak Galaxy S6, S6 Edge, Note 5 oraz serię S7 (a także niektóre z linii A). Ponadto, według serwisu Bloomberg, usługa ta „rośnie” szybciej, niż konkurencyjne Apple Pay. Według spółki wspomniana usługa jak i Gear VR będą generowały w przyszłości zyski.
 
Ciekawe kiedy to dobrodziejstwo dotrze do Polski i czy znajdzie odpowiednią liczbę użytkowników.

 
źródło: gsmarena

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x