Xiaomi wykręca kosmiczne 142 tysiące punktów w AnTuTu. To lepiej niż Samsung Galaxy S7 i LG G5

Newsy

mi 5 2

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Podczas tegorocznego MWC w Barcelonie z pewnością nie mogliśmy narzekać na nudę. Światło dzienne ujrzały nowe flagowce ze stajni Samsunga oraz LG, a w dniu dzisiejszym swojego nowego smartfona zaprezentowało Xiaomi. Model Mi 5 miał powalczyć z LG G5 i Samsungiem Galaxy S7, a na chwilę obecną po prostu z nimi wygrywa – oczywiście mowa tu o benchmarkach.

 

Wszystkie trzy urządzenia wyposażone są w najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon 820. Jedyną odskocznią jest tutaj Galaxy S7 oraz S7 Edge, które dostepne będą także z procesorem Exynos (na niektórych rynkach). Wydawać by się mogło, że wydajnościowo te urządzenia będą podobne, na co zresztą wskazywały dotychczasowe przecieki. Nic bardziej mylnego. Podczas dzisiejszej prezentacji Xiaomi Mi 5, Pan Hugo Barra poinformował, że najnowszy smartfon Chińczyków osiągnął w benchmarku AnTuTu 142084 punkty! Dla porównania, wynik LG G5 to 133054 punkty, a Samsunga Galaxy S7 to 116668 punktów. To oczywiście tylko cyfry, i trzeba także pamiętać, że smartfony od LG i Samsunga posiadają ekran o rozdzielczości QHD, podczas gdy w Mi 5 zobaczymy wyświetlacz o rozdzielczości FHD.

 

Xiaomi-Mi-5-AnTuTu-official-image_1

 

Nie zmienia to faktu, że wynik Xiaomi jest imponujący, aczkolwiek poczekajmy, ponieważ wydaje nam się, że smartfony od LG i Samsunga nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa.

 

Źródło: androidheadlines


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x