lg stylus 2 rysik pen

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Za trzy dni rozpoczną się najważniejsze konferencje tego roku. Samsung oraz LG zaprezentują swoje flagowe smartfony, które mają jedno zadanie – bycia najlepszym modelem przez kolejne 12 miesięcy. Jednak firma z dwoma literami w nazwie teraz zapowiedziała kolejny model.

 

Tak oto LG zapowiedziało swojego flagowego smartfona ze stylusem. Jest to również następca G4 Stylus, a jego nazwa to… po prostu Stylus 2. Koreańczycy nie oszukują teraz klientów, że mogą liczyć na podobną wydajność, co G4, a w tym wypadku wręcz G5. Mimo wszystko, co tu robi stwierdzenie flagowy? LG nieco przesadziło, ale jakby nie patrzeć to tak jest. Stylus 2 jest flagowym smartfonem firmy wyposażonym w rysik. Po prostu nie ma lepszego. Jednak co skrywa w sobie ten model? Oto jego specyfikacja:

 

  • 5,7-calowy wyświetlacz;
  • 4-rdzeniowy procesor (1,2 GHz);
  • 1,5 GB RAM;
  • 16 GB wbudowanej pamięci (+MicroSD);
  • aparat: 13 MPx;
  • akumulator o pojemności 3000 mAh;
  • Android 6.0 Marshmallow;
  • dostępność w 3 kolorach: biały, brązowy oraz „tytanowy”.

 

Cóż… Jak wspomniałem w tytule – Galaxy Note 6 jest bezpieczny, a szkoda. LG Stylus 2 to co najwyżej średniak, który dodatkowo może mieć za mały akumulator, aby wytrzymać dzień spokojnej pracy. Mimo wszystko to – jak sama nazwa wskazuje – stylus jest najważniejszy. LG zapewnia, że ulepszenia pozwalają pisać „Penem” niczym normalnym długopisem. Ile w tym prawdy? Przekonamy się zapewne dopiero na targach Mobile World Congress.
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.