Osoby, które na co dzień nie wyobrażają sobie korzystania z wirtualnej klawiatury w swoim smartfonie lub tablecie bez SWYPE’a zapewne ucieszy wiadomość, że producent dwa dni temu wypuścił nową wersję beta aplikacji.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Od wersji oznaczonej jako 1.3 program obsługuje wyrażenia slangowe, a także skorygowano układ klawiatury i zaktualizowane słownik języka chińskiego. Aby mieć możliwość korzystania ze slangu należy zapisać się do automatycznej aktualizacji bazy wyrażeń, ponieważ SWYPE w aktualnej fazie na bieżąco dodaje kolejne zwroty i wyrażenia.

Aplikację można zaktualizować wchodząc do ustawień klawiatury. Osoby, które jeszcze nie miały okazji sprawdzić możliwości SWYPE’a mogą to nadrobić wchodząc na oficjalną stronę www.

Źródło: SWYPE

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.