Osoby, które na co dzień nie wyobrażają sobie korzystania z wirtualnej klawiatury w swoim smartfonie lub tablecie bez SWYPE’a zapewne ucieszy wiadomość, że producent dwa dni temu wypuścił nową wersję beta aplikacji.

Od wersji oznaczonej jako 1.3 program obsługuje wyrażenia slangowe, a także skorygowano układ klawiatury i zaktualizowane słownik języka chińskiego. Aby mieć możliwość korzystania ze slangu należy zapisać się do automatycznej aktualizacji bazy wyrażeń, ponieważ SWYPE w aktualnej fazie na bieżąco dodaje kolejne zwroty i wyrażenia.

Aplikację można zaktualizować wchodząc do ustawień klawiatury. Osoby, które jeszcze nie miały okazji sprawdzić możliwości SWYPE’a mogą to nadrobić wchodząc na oficjalną stronę www.

Źródło: SWYPE

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.