Lg G5

 

Oprócz Samsunga Galaxy S7 to LG G5 będzie drugim najważniejszym smartfonem nadchodzących targów Mobile World Congress, które już za kilka dni odbędą się w Barcelonie. Z pewnością to właśnie to urządzenie będzie pokazywało większą odmianę w stosunku do poprzednika i teraz możemy to potwierdzić.

 

Wcześniejsze przecieki pokazujące LG G5 były albo na podstawie plotek albo było to urządzenie zamknięte w specjalnej osłonie. Dzisiaj możemy Wam pokazać zdjęcia tego smartfonu, które pochodzą z Dubaju:

 

 

Co widzimy? Urządzenie, które najprawdopodobniej już niedługo trafi do sprzedaży. Co się zmieniło? Jest metal, który – nieco się obawiam – przypomina ten z niedawno recenzowanego LG Zero. Pojawił się czytnik linii papilarnych, a klawisze regulujące natężenie dźwięku uciekły na boczną krawędź smartfonu. Jednak czy będzie dostęp do akumulatora? Przypomnę następujący „patent”:

 

lg g5 modularny smatfon adsksl

 

Czy to się pokrywa z ujawnionymi zdjęciami? Ciężko ocenić, ale jest duże prawdopodobieństwo, gdyż złącze USB (najprawdopodobniej typu C) powędrowało – podobnie jak klawisze – na krawędź obudowy. Nie widać również tacki na karty, co również może potwierdzać powyższą tezę.

 

W takim razie jak oceniacie LG G5? Krok naprzód, lekkie niezadowolenie czy wciąż liczycie na owiany największą tajemnicą „Magic Port”?

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.