ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Masz Samsunga? Odbierz swoje 100 GB chmury kompletnie za darmo!

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
FireShot Capture 16 - hqdefault.jpg (480×360) - https___i.ytimg.com_vi_yQycnlyJr40_hqdefault.jpg

Ostatnio nastąpił jakiś „wylew” darmowych chmur. Wszyscy chcą zgarnąć jak najwięcej użytkowników oferując im swoje usługi. Tym razem będzie o ofercie jaką Microsoft stworzył wraz z Samsungiem. I, jakby nie patrzeć, jest ona całkiem interesująca. Zwłaszcza, że synchronizacja plików z tą chmurą odbywa się wręcz automatycznie.

Niestety oferta jest nieco ograniczona modelowo i mogą z niej skorzystać posiadacze Samsunga Galaxy S6, S6 edge oraz teraz także Galaxy Note 5 (jeśli udało Wam się go dorwać, to gratulacje!) i Galaxy S6 edge+. Całość rozchodzi się aż o 100 GB wolnej przestrzeni w chmurze OneDrive, którą dostajemy od Microsoftu. A to znaczy, że wszystkie dokumenty tworzone za pomocą pakietu Office mogą w sekundzie wylądować na bezpiecznym serwerze. 100 GB aktywne jest przez dwa lata od momentu dodania ich do konta, co pozwala zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. A jak dobrze wiemy, chmury nigdy za mało – jak w przypadku darmowych 2 GB od Google i aż 6TB od CM.

Jak je zdobyć?

  1. Na Samsungu musi się znaleźć aplikacja OneDrive. Jeśli nie została ona preinstalowana, można ją ściągnąć klikając tutaj.
  2. Kolejnym krokiem jest rejestracja w systemie Microsoft bądź zalogowanie się na utworzone już konto.
  3. W ustawieniach powinniśmy widzieć nasze 15 GB, które otrzymujemy za samą rejstrację.
  4. Wystarczy teraz przesunąć palcem w lewo i potwierdzić odbiór dodatkowych 100 GB.
  5. Voila!

Musicie przyznać, że to fajna niespodzianka od Samsunga, prawda? Darmowe 100 GB naprawdę świetnej chmury na okres 2 lat tylko za posiadanie smartfonu…

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy