1455352325_id488308_1

LG G5 już wkrótce pojawi się na rynku. Tym razem jednak wiadomość nie będzie dotyczyła jego samego. Do Sieci trafił bowiem wyciek z benchmarku, na którym widzimy intrygującą specyfikację techniczną. Jeszcze bardziej przyciągający uwagę jest symbol tajemniczego modelu. Czy możemy już mówić o LG G5s?

 

W Internecie pojawił się zrzut ekranu z GFXBench, na którym widzimy smartfona z 5,3 calowym wyświetlaczem o rozdzielczości QHD. Ponadto napędzany jest on ośmiordzeniowym Snapdragonem 652 wspieranym przez układ graficzny Adreno 510. Posiada 3 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej. Co ciekawe, zarówno przednia jak i tylna kamera cechują się 8 megapikselową matrycą – zaznaczyć jednak należy, że aparat główny odznacza się lepszymi parametrami. Jednak największe zaskoczenie jest przy zerknięciu na wersję systemu. Android 4.4 KitKat.

 

lgg5s

 

Dlaczego na wstępie wspomniałem o LG G5? Dlatego, iż symbol tego flagwoca to H830. W opisanym tutaj modelu, którego świetna specyfikacja techniczna niweczona zostaje starym Androidem mamy do czynienia z symbolem H840. Idąc zatem tropem nazewnictwa smartfonów przez LG, możemy zaryzykować stwierdzenie, że właśnie poznaliśmy LG G5s.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.