htc-logo11

 

Ktoś w ogóle pamięta o tym, że HTC planowało wydać swój inteligentny zegarek? Pierwsze plotki miały miejsce już w 2014 roku, kiedy to Evan Blass opublikował dwa obrazki mające przedstawiać rzekomo smartwatcha od HTC. Dwa miesiące później Tajwańczycy poinformowali, że projekt został zatrzymany. Następnie dotarliśmy do grudnia zeszłego roku, kiedy to wszelkie znaki na niebie i ziemii wskazywały, że zegarek od HTC zadebiutuje już w styczniu 2016. Dotarliśmy do punktu, kiedy wiemy tyle co nic, i znowu z kolejnymi informacjami przychodzi Evan Blass.

 

htcw

 

Powyższy poinformował na Twitterze, że smartwatch od HTC będzie dostępny jeszcze przed końcem kwietnia. Jak nazwał to Blass, ma być to „pocieszenie” dla fanów . HTC SmartWatch prawdopodobnie posiadać będzie okrągłą konstrukcje, oraz pracować ma pod kontrolą Android Wear.

 

Trzeba jednak podejść do tych zapowiedzi z dystansem, bowiem słyszeliśmy już tyle informacji i nieprawdziwych plotek na temat smartwatcha od HTC, że każda następna wydaje się po prostu słowami rzucanymi na wiatr. A może wypowiedzą się w końcu sami Tajwańczycy?

 

Źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.