facebook-messenger

 
Messenger z pewnością należy do najbardziej popularnych komunikatorów. Pod względem liczby użytkowników bije on konkurencję taką jak WhatsApp, Snapchat czy Hangouts. Dobrym krokiem było wydzielenie osobnej aplikacji, ponieważ klienci mogą przesyłać wiadomości, bez konieczności logowania się na Facebooku. Niestety Messenger ma swoje wady, ponieważ potrafi być np. prądożerny i figurować na pierwszych pozycjach procesów, które zużywają nam akumulator.
 
Messenger
 
Wygląda na to, że nadchodzi „nowe” do Messengera. Oprócz nowego Material Design, o którym pisaliśmy jakiś czas temu, pojawią się funkcje, które sprawią, że komunikator będzie bardziej użyteczny. Wróci obsługa SMSów, a także możliwość posiadania kilku kont. Warto dodać, że bardzo dawno temu Messenger posiadał taką opcję. Zobaczcie purpurowe kółko przy kontaktach na zrzucie ekranu. Dodatkowo w ustawieniach znajdziemy opcję przełączania się pomiędzy kontami.
 
Messenger 0
 
Kiedy zobaczymy te udogodnienia, póki co – nie wiadomo.
 
źródło: androidpolice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.