whatsapp

Wiedzieliście, że WhatsAppa używa już co 7 osoba na świecie? Ta niewyobrażalna liczba użytkowników robi ogromne wrażenie. Nic więc dziwnego, że do aplikacji wdrażane są co chwila nowe aktualizacje, które mają jeszcze bardziej usprawnić i umilić korzystanie z programu. A dzięki temu update’owi będziemy mogli połączyć się z sąsiadami z całego osiedla.

 

Do tej pory WhatsApp umożliwiał rozmowę grupową z ograniczeniem do 100 osób. Liczba na tyle duża, by spokojnie w gronie znajomych porozmawiać z uwagą dla wszystkich i bez przekrzykiwania się. Postanowiono ją jednak zwiększyć do… 256 ludzi. A to znaczy, że taki czat może być już naprawdę burzliwą dyskusją. Nie tylko moglibyśmy podłączyć gości z dwóch wesel pod jeden czat, ale również omówić ważne osiedlowe sprawy bez tworzenia specjalnego forum. A tak serio, 256 osób?!

 

WhatsApp zrobił już świetny krok i zrezygnował z płatnej subskrypcji, co otworzyło drzwi do większego grona użytkowników. Ta aktualizacja również zostanie wykorzystana, lecz sądzę, że okazji będzie znacznie mniej. Chyba że w korporacjach zacznie się robić mobilne odprawy.

 

Jeśli chcecie już teraz dostać tę możliwość, skorzystajcie z pliku apk pod tym linkiem. W Sklepie Play możecie mieć jeszcze wersję starą, a wraz z nią tracicie kontakt aż z 156 osobami. Nie warto zatem ryzykować.

 

źrodło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.