Psychodeliczne zaproszenia na premierę LG G5 potrafią zapaść w pamięci

Newsy

lg g5 gif zaproszenie

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Informacja, że LG już niedługo zaprezentuje swój kolejny flagowy smartfon nie powinna nikogo zaskoczyć. G5 już powoli szykuje się do przyjścia na ten świat i ujrzenia blasku fleszy, a my tymczasem zbieramy wszystko możliwe plotki dotyczącego tego modelu, aby wygrać z Koreańczykami, którzy w tym roku wyjątkowo dobrze pilnują swoich tajemnic.

 

Jednak nie tylko samym urządzeniem można zachęcać do śledzenia informacji dotyczących danego producenta. LG już jakiś czas temu „wysłało” zaproszenia redaktorom na oficjalną, premierową prezentację G5, który ma ujrzeć światło dzienne 21 lutego w Hiszpanii, w Barcelonie, a więc na tegorocznych targach Mobile World Congress. W takim razie o co chodzi z tytułowym przymiotnikiem „psychodeliczne”? Zobaczcie sami:

 

lg g5 zaproszenie psychodeliczne lg g5 zaproszenie psychodeliczne  dsads

 

 

Widziałem już kilkadziesiąt przeróżnych zaproszeń na podobne konferencje i ewidentnie psychodelia w wykonaniu animowanych zaproszeń od LG wygrywa pod względem oryginalności. Jednak czy ma to jakieś odniesienie w stosunku do G5? Jedyne, co może się narzucać do wyświetlacz – wiele kolorów, dużo się dzieje niczym na ekranie, a pamiętajmy, że LG może chcieć przestawić się z technologii IPS na OLED, co dodatkowo może potwierdzać różnorodność kolorystyczna. W takim razie czekamy na premierę.

 

 

źródło: The Verge


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x