Sony uważa, że podwójne aparaty już niedługo staną się standardem w większości flagowców

Newsy

htc one m8 aparat podwojny

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Obecnie rozwój smartfonów zdecydowanie zwolnił. Z roku na rok przybywa głównie mocy obliczeniowej i tak naprawdę to główne zmiany. Nie ma takich rewolucji jak chociażby pojawienie się aparatu nad wyświetlaczem. Jednak może się to już niedługo zmienić za sprawą Sony.

 

Jak możemy przeczytać na Xperia Blog, Japończycy szykują się do wprowadzenia na rynek nowych, podwójnych modułów aparatów. Zapewne na myśl przychodzi Wam technologia obrazu 3D, ale nie o to tutaj chodzi. To również nie to samo, co proponowało HTC razem z One M8. Nowe moduły będą w stanie robić zdjęcia ze zdecydowanie szerszym kątem, które mogłyby być wykonywane w warunkach z minimalną ilością światła. Również może pojawić się lepszy, bezstratny zoom, który nie będzie wymagał specjalnej optyki. Oczywiście rozmawiamy obecnie o Sony jako o producencie takich modułów dla wielu firm, nie tylko dla serii Xperia Z. Japończycy spodziewają się, że to lub podobne rozwiązania będą standardem we flagowcach w przyszłym roku.

 

Mimo wszystko niektórzy mogli już usłyszeć, że iPhone 7 ma posiadać podobne rozwiązania, a jego premiera zapewne będzie miała miejsce jesienią. W takim razie czyżby Sony na nowo miało zrewolucjonizować aparaty w smartfonach?

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x