snapchat

 

Pamiętacie pierwsze wydania Snapchata? Prosta aplikacja, która pozwalała na dzielenie się chwilami ze znajomymi, które zaraz znikały i ślad po nich ginął. Dzisiaj jest to nic innego jak komercyjna zabawka, która każe sobie płacić za powtórne oglądanie wiadomości do nas. Jednak to nie koniec zmian.

 

Pamiętacie o istnieniu „walkie talkie”? Dzisiaj jest już stosunkowo rzadko wykorzystywane, głównie na budowach i w miejscach, w których najzwyklej w świecie nie ma zasięgu GSM, ale nie o to chodzi. Otóż autorzy Snapchata chcą wprowadzić podobną funkcjonalność do swojej aplikacji. Najprawdopodobniej, gdyż właśnie tego typu przyszłość udało się wywróżyć z kodu ostatniego wydania aplikacji. Również w kolejnych aktualizacjach mogą pojawić się rozmowy głosowe oraz wideo, a więc Snapchat będzie chciał konkurować między innymi ze Skypem. Mimo wszystko to właśnie walkie talkie może być wielką nowością. Telefon trzymamy w kieszeni, a nagle znajomy do nas mówi. Bez odpowiednich zabezpieczeń może się ta aktualizacja okazać bardzo irytująca.

 

Mimo wszystko Snapchat wciąż rośnie w siłę i nic nie wskazuje na jakiekolwiek negatywne zmiany. Jednak jaka zmiana najbardziej zniechęciła Was do korzystania z tego popularnego programu?

 
PS. Oczywiście odkrywcami nadchodzących zmian są programiści od Snapprefs – modułu do Xposed, który jest obowiązkowy dla użytkowników Snapchata.
 

źródło: phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.