youtube aktualizacja odswiezanie

 

Google ma kilka swoich wytycznych, co do aplikacji, które wychodzą pod tą marką. Material design, który niezależnie od przeznaczenia danego programu to i tak pokazuje, że mamy do czynienia z tym samym wydawcą. Tym samym nie może być inaczej w przypadku YouTube’a, który właśnie został zaktualizowany.

 

Zmian wiele nie ma, ale jak się okazuje to jeden dodatek, jedna nowa funkcja sprawia, że aplikacja zyskuje na jakości obsługi. W takim razie co dodało Google do tytułowej aktualizacji? Możliwość odświeżania wszelkich list poprzez ruch palcem w dół. Tak też na nowo ładujemy strony internetowe w Chrome, sprawdzamy czy nie dostaliśmy nowego maila czy też odświeżamy wiadomości w kiosku. Teraz także będą odświeżane subskrybowane kanały i wszelkie listy, a nawet więcej. Co ciekawe, dla wielu z Was ta funkcja może być już znana, ale dopiero dzisiaj pojawiła się ona dla wszystkich. Pierwsze wzmianki o „kręcącym się kółku” mogliście usłyszeć już w październiku minionego roku.

 

Tym samym drobna zmiana, a dla osób z kilkudziesięcioma – albo i więcej – subskrybowanymi kanałami, która dużo czasu spędza na YouTubie ogromne ułatwienie życia, gdyż nie zawsze wszelkie listy były odświeżane automatycznie.

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.