Moto G 2nd Generation (1)_0_0

Mimo iż Motorola Moto G pracuje na czystym Androdzie wprost od Google, dzięki czemu nie jest narażona na spowolnienia ze strony producenckich nakładek, to zawsze najnowsza wersja systemu jest oczekiwana. Użytkownicy zatem mogą odetchnąć z ulgą, gdyż ich smartfon już wkrótce zatopi się w Piance.

 

Motorola w Indiach dała znać, że model Moto G 2 gen już wkrótce otrzyma Androida 6.0 Marshmallow. Oznacza to ni mniej, nie więcej, że proces aktualizacji rozpocznie się i w pozostałych częściach świata. Należy jednak pamiętać o poślizgu czasowym, który zawsze się zdarza przy tego typy update’ach.

 

To świetna informacja. Zważywszy, ze Moto G 2 gen została wydana w 2014 roku z KitKatem na pokładzie, a następnie doczekała się jedynie wydania Lollipopa w wersji 5.0 (5.1 jakoś nie miał okazji trafić na to urządzenie – może i dobrze, jakoś niespecjalnie miło wspominam to wydanie). Zatem przeskok z 5.0 na 6.0 na pewno będzie odczuwalny i tchnie w smartfon nowe życie.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.